pouze pro pilot

INVESTOŘI

Podíly na zisku ve společnosti dělíme na tři části: 12 % našim kolegům, 24 % investorům a 64 % investujeme do dalšího růstu naší společnosti.

Hledáme a potřebujeme hlavně hrdiny, anděly a všechny lidi s dobrým srdcem. Takové, kteří nám pomůžou svými znalostmi i kontakty vybudovat silnou síť pro oběhové hospodářství.

KARIÉRA

Pojďte dělat zázraky ve velkém. Přidejte se k nám a proměňme spolu srdce Evropy na to světové. Nyní máme tu jedinečnou možnost určovat trend, nejen u nás, ale kdekoliv ve světě.

spolu@muoti.cz

Vztahy, to je to, na čem nám doopravdy záleží. Nepotřebujeme prodávat lednici na severním pólu, i když i to umíme. Potřebujeme emočně inteligentní partnery, kteří jsou více přátelé, než lovící vlci.

Grafiku i web si děláme občas sami. Jinak to nyní ani nejde, ale vidíme, že nás to stojí mnoho sil. Proto jsme se rozhodli delegovat tuto práci na někoho, koho naplňují naše hodnoty a koho jeho práce baví.

Zatím jsme si vždy našli cestičku, jak absenci programátora obejít. Ovšem jak dlouho to tak půjde, nevíme. Proto jsme se rozhodli uskutečnit pátrání. Po šikovném partnerovi pro IT, co by ho práce s námi těšila.

Rádi mluvíme tehdy, když je co říct. Přesto potřebujeme vymýšlet nejrůznější způsoby, jak o sobě dát nenuceně vědět i ostatním. Je to sice oříšek a stojí to nějaké úsilí, ovšem věříme, že ty to zvládneš levou zadní.

Oběhové obaly jsou jedním z pilířů, na kterém stojíme. Sice jsme s nimi na začátku, ale vidíme v nich velký potenciál pro lokální i celosvětový růst. Co ty na to, troufneš si měnit zažité zvyky?

Papír sice snese všechno, ale my toho potřebujeme pro náš růst mnohem více. Jsme si dobře vědomi, že zdravé hranice dělají dobré vztahy, a proto nám obzvláště zde na kvalitě našich dokumentů záleží.