001_web 1

Immortal trEndy

Touha lidí překonávat své stíny a překážky, je nesmrtelná. Umíme proniknout do dálek kosmu, do hlubin hmoty a tajů lidské duše. Měníme svět a vidíme, co vše umíme vytvořit, nebo zničit. Nevíme, kolik toho ještě budeme muset překonat, ale jedno víme jistě. Čím více toho vyřešíme, tím lepší lidé se z nás stanou.”

 

Stanislav Krivák, zakladatel

MOUDROST

Touha po moudrosti provází člověka odnepaměti. Znát pravdu nám pomáhá získat jistotu v rozhodování i v jednání. Čas pak umožňuje prověřit již poznané, objevit nové a pochopit prožité.

POKORA

Pokorný člověk ví o své nedokonalosti a závislosti na okolním prostředí. Umí překročit své stíny, váží si druhých a nehodnotí svět svým úzkým pohledem. Chce se rozvíjet a vytvářet podmínky pro rozvoj druhých.

ODVAHA

Odvaha pomáhá překonat strach a umožňuje nám otevřeně komunikovat s druhými lidmi. Je to duševní síla, která je součásti naší vytrvalosti. Odvaha také ukazuje, že má smysl dělat správné věci.

LÁSKA

Láska vyplňuje veškeré lidské hodnoty a dává životu smysl. Přináší pocit štěstí, jenž překonává i nepříznivé dny, kdy se zrovna nedaří. Působí jako tmel na celou společnost i blízké lidi v našem okolí.

Vize

Do roku 2O28 chceme být lídrem Evropy v cirkulární ekonomice s cílem zajistit vyšší kvalitu životního prostředí i lidského života.

Mise

Cirkulární ekonomika má smysl v oděvním, textilním i logistickém průmyslu. Ty totiž životní prostředí zatěžují, a to chceme změnit.

Poslání

Nevidíme do budoucnosti. Přesto vnímáme dopady našeho chování na planetu Zemi. Věříme, že podnikat lze i ohleduplněji.